Dla dzieci

Heroes Mashers

Nie było mnie tu równy miesiąc a wszystko to wina choroby. Najpierw mnóstwo problemów z kręgosłupem a potem angina prawie 1,5 tygodnia aż wreszcie przygotowania do świąt.

IMGP9636.JPG

Od jakiegoś czasu w telewizji zalewają nas reklamy zabawek z filmu Avengers. Już nawet wiem dlaczego- premiera nowego filmu jakoś w maju (już mój 5 latek pytał się czy pójdziemy do kina, a to chyba film dla dorosłych). W związku z licznymi reklamami zamarzył o Heroes Mashers. Na początek trafił do nas Iron Man (dla niewtajemniczonych to ten czerwony), koszt 59zł (to najtańsza z opcji bez żadnych gadżetów), w następnej kolejności zawitał Hulk (ten zielony) i Loki (zielono żółty) koszt zestawu od 120-200zł zależnie od sklepu (122zł Real) i tu było akcesoria dodatkowe.

 

IMGP9634.JPG

 

IMGP9635.JPG

Figurki moim zdaniem są okropne wizualnie, mają broń walczą między sobą (dobre z tymi złymi). Nie są to zapewne polecane dla dzieci zabawki, ale są to bohaterowie uwielbiani przez chłopców. Avengers to ulubieni bohaterowie wszystkich starszych chłopców w przedszkolu mojego synka. I mimo że nie jest to zabawka edukacyjna i zapewne nic dobrego nie wnosi w wychowanie to i tak zapewne powiększymy kolekcję.

Zabawa Heroes Mashers polega na tym, iż można tworzyć własnych wymyślonych bohaterów zamieniając części. Zabawką odczepiają się głowy, nogi i ręce, akcesoria pasują do każdej postaci.

 

IMGP9639.JPG

 

IMGP9638.JPG

 

IMGP9637.JPG

Mój synek jednak woli bawić się postaciami z filmu i sporadycznie zamienia im części. Zabawki podbiły też serce tatusia który też bardzo lubi Avengers.

Zabawki wyprodukowała firma Hasbro. Wykonane są z dobrego plastiku w żywych kolorach, części łatwo się rozczepiają i sczepiają. Jakoś zabawek jest adekwatna do ceny moim zdaniem. Pewnie do naszej kolekcji dołączą kolejne postacie.

images.jpgHMVA8159AAlg.jpgf.jpg61w9LD1YckL._SX300_.jpg