Dla dzieci

Mozaika- kolorowe obrazki

IMGP9677.JPG

Wybraliśmy wzór pasujący dla chłopca, ale jednak o wiele więcej jest wzorów dziewczęcych.

IMGP9680.JPG

IMGP9679.JPG

Kawałki do tworzenia mozaiki to taka ponadcinana gumka, miałam nadzieje że syn sam sobie poradzi z rozrywaniem ale jednak musiałam mu pomagać gdyż nie zawsze dało się rozerwać malutkie kawałki i trzeba było użyć nożyczek do paznokci.

IMGP9684.JPG

Z naklejaniem spokojnie poradzi sobie nawet trzylatek, kawałki są małe ale dobrze się trzymają kartonowych plansz i można je dowolną ilość poprawiać. Fajne jest to że nie potrzeba kleju a gumki idealnie trzymają się kartonu.

IMGP9676.JPG

Pudełko zawiera 4 kartonowe plansze i gumki potrzebne do ich wyklejenia. Koszt tego zestawu to około 35zł, sporo według mnie jak na tak prostą mozaikę.

IMGP9678.JPG

IMGP9685.JPG

Moim zadaniem zestaw taki jest dla pięciolatka nieco za łatwy, chociaż mój synek bardzo chętnie wyklejał obrazki, polecałabym taką zabawkę dla dziecka około 3-4 letniego.

Oprócz tego, że czasami musieliśmy użyć nożyczek do rozcięcia gumek, zestaw jest bardzo solidnie wykonany. Kartonowe plansze są sztywne a gumki bardzo łatwo przylepić i w razie konieczności odlepić. Do obrazków w zestawie są 4 podstawki do postawienia gotowego dzieła.

Zestawowi mozaik daje mocną 4.